top of page
BBCostudiometaversenftbanner

Lead Generation

Markanıza özel Lead Generation raporunuz hazır!

3D & CGI

Yeni Nesil 3D & CGI Çözümler 

BBCostudiometaversenftblockchain

Blockchain

Günümüz teknolojisinde, Metaverse ve NFT'ler gibi blockchain tabanlı teknolojilern ilerlemelerin önemi göz ardı edilemez. BBCo Studio'da, markanızın bu güçlü teknolojilerden yararlanmasına yardımcı olacak son teknoloji çözümler sunuyoruz. Yenilikçi tekliflerimizle geleceği kucaklayın ve dijital ortamda markanız için yeni fırsatların kilidini açıyoruz. 

Kampanya

Markanız için en uygun kanalları belirledikten sonra uzman ekibimiz, özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş Metaverse ve NFT kampanyaları düzenler. Bu yenilikçi teknolojilerin gücünden yararlanarak, hedef kitlenizde yankı uyandıran etkili deneyimler sunuyoruz. İçiniz rahat olsun, kampanyanın etkililiği hakkında kapsamlı raporlar sunarak kampanyanın hedef kitleniz üzerindeki etkisini doğru bir şekilde ölçmenizi sağlıyoruz.

BBCostudiometaversenftcampaign
BBCostudiometaversenftresearch

Araştırma

BBCo Studio'da özel ekibimiz, markanızla mükemmel şekilde uyumlu olan Metaverse ve NFT kanallarını belirlemek için derinlemesine pazar araştırmasıyla yolculuğu başlatır. Bu süreç, kitle araştırmasını, rakip analizini ve diğer önemli verileri kapsar. Veriden yararlanarak markanızın en uygun Metaverse ve NFT platformlarında yer almasını sağlayarak hedef kitlenizle etkin bir şekilde bağlantı kurmanızı sağlıyoruz.

Z Kuşağını Etkileyin

Kapsamlı araştırmalar, Z kuşağının ve gelecek kuşakların, Metaverse ve NFT kampanyalarını benimseyen markalarla daha yüksek düzeyde etkileşime girdiği ve yenilikçi ileri görüşlü markalara yöneldiğini gösteriyor. BBCo Studio'da, ortaya çıkan bu trendlere uyum sağlamanın önemini anlıyor ve teknolojiden etkilenen bu nesilleri cezbeden son teknoloji Metaverse-NFT çözümleri sunuyoruz.

BBCostudiometaversenftinfluencegenerationz
BBCostudiometaversenftbetterbudgeting

Daha İyi Bütçeleme

Markanıza özel yenilikçi ve uygun maliyetli reklam kampanyalarının gücünden yararlanarak günümüz pazarında rekabet avantajı elde edin. BBCo Studio'da, geleneksel reklam filmi bütçelerini geride bırakan yaratıcı çözümler sunarak, bütçenizi zorlamadan rekabette öne çıkmanızı sağlıyoruz. Markanız için özel olarak tasarlanmış son teknoloji reklamların olanaklarından yararlanın ve maliyetin çok altında olağanüstü sonuçlar elde edin.

Markaya Özel Çözümler

Kalıcı bir etki yaratan büyüleyici reklam filmleri veya NFT kampanyaları ile markanızın görünürlüğünü ve benzersizliğini yükseltin. Markanızı farklı kılan ilgi çekici kampanyalar oluştururken özgünlüğün ve yeniliğin gücünü keşfedin. Markanızın parlamasına ve hedef kitlenizin dikkatini heyecan verici ve yaratıcı yollarla çekin.

BBCostudiometaversenftbrandspecificsolution

İletişime Geçelim

E-Ticarette büyümek, sıfırdan e-ticarete başlamak veya Google, Facebook, Instagram reklamları ile işinizi dijitalde büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek.

bottom of page