top of page

Google Ads Yönetimi

Markaya Kazandırdıklarımız

Google Ads Görüntülü Reklamları

Hedef Kitleye Ulaşım

İhtiyaçlarınıza ve hedef kitlenize uygun reklam kampanyaları oluşturarak, potansiyel müşterilere kolayca ulaşabilirsiniz.

Anlık Sonuçlar

Google Reklamları, anında sonuçlar elde etmenizi sağlar. Kampanyalarınızı başlatır başlatmaz potansiyel müşterilerle etkileşime geçebilirsiniz.

Google Ads Arama Ağı Reklamları
Google Ads Performans Max Reklamları

Ölçülebilirlik

Reklam performansınızı anlık olarak izleyebilir ve reklam bütçenizi optimize edebilirsiniz.

Daha Fazla Website Trafiği

İstediğiniz kitleyi web sitenize çekecek hedefli çevrimiçi reklamlardan yararlanarak çevrimiçi satışlarınızı, rezervasyon oranlarınızı veya e-posta listesi aboneliklerinizi artırın.

Google Ads Pmax Reklamları
Google Ads Youtube Reklamları

Daha Fazla Dönüşüm

Google ve Sosyal Medya vb dijital mecralardaki konum ve mağazaya yönlendiren reklamlar ile daha fazla müşteriyi mağazanıza çekebiliriz. 

Daha Fazla Çağrı

Dikkat çekici online reklamlarla çağrı oranlarınızı artırın. Telefon numaranızı sergileyerek tıklamayla arama özelliğini kolaylaştırın ve istediğiniz hedef kitlenizle hızlı etkileşim sağlayın.

BBCostudiodigitalmarketingmorecalltraffic

Markaya Özel

Markanızı, hedeflerinizi, vizyonunuzu öğrenip bu kriterlere değer katıyoruz

.

Bütçe Yönetimi 

Markanız ve hedefleriniz doğrultusunda size en uygun bütçe stratejisini belirliyoruz.

Hedef Kitle

Doğru bütçe ve özgün stratejiler ile hedef kitlenizi genişletiyoruz.

Başarılı Dönüşüm

Başarılı dönüşümler ile markanızın tüm hedeflerine ulaşmasını sağlıyoruz

Google Ads Yönetimi

Google Reklamlarında öne çıkmak ve markanıza yeni müşteriler kazanmak için doğru yerdesiniz. 

Google Ads Adsense Yönetimi

BBCo Studio Neden Farklı?

Neden Google Ads Yönetimi?

Google Ads, Google’ın sunduğu online reklam platformudur. İşletmeler, bu platformu kullanarak arama motoru sonuçlarında, YouTube'da ve diğer web sitelerinde reklamlarını gösterebilirler. Reklamlar, belirli anahtar kelimeler veya demografik özellikler kullanılarak hedeflenir, böylece doğru kitleye ulaşılır. Google Ads, reklam bütçenizi kontrol etmenizi ve harcamalarınızı izlemenizi sağlar, böylece ne kadar harcadığınızı ve hangi reklamların en etkili olduğunu görebilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları

Arama motorlarında (Google gibi) belirli anahtar kelimelerle arama yapan kişilere gösterilen reklamlardır. Örneğin, biri "en iyi pizza restoranı" diye arama yaptığında, pizzacınızın reklamı üst sıralarda görünebilir. Bu reklamlar, potansiyel müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik anında çözümler sunar.

Görüntülü Reklamlar

İnternette gezinirken farklı web sitelerinde, uygulamalarda veya videolarda gördüğünüz görsel (resim veya video) reklamlardır. Bu reklamlar, markanızın geniş kitlelere ulaşmasını ve marka bilinirliğini artırmasını sağlar.

Youtube Reklamları

YouTube videoları öncesinde, sırasında veya sonrasında görünen reklamlardır. Bu reklamlarda, video içeriği kullanarak markanızı tanıtabilir veya ürünlerinizi gösterebilirsiniz. YouTube’un geniş kullanıcı kitlesi sayesinde çok fazla insana ulaşabilirsiniz.

Uygulama Reklamları

Mobil uygulamalar içinde gösterilen reklamlardır. Örneğin, bir oyun oynarken karşınıza çıkan reklamlardır. Bu tür reklamlar, mobil kullanıcıları hedefleyerek uygulamanızın daha fazla indirilmesini veya kullanılmasını sağlar.

Google Ads Yönetimi İçin Neden BBCo Studio?

Deneyimli Ekip

Google Reklamları konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve son trendleri takip ediyor ve markanızı ileriye taşımak için uyguluyoruz.

Araştırma

Markanızın ihtiyaçlarını, pazarını ve kitlesini her zaman dinamik tutmak için araştırmalarımızı aylık olarak yeniliyoruz.

Strateji

Markanızın ihtiyacı olan doğru stratejileri belirliyor ve buna göre markanızı her zaman bir adım öne taşıyoruz.

Raporlama

Düzenli raporlamalar ile her zaman sonuçları görüyor ve işinizin büyümesini adım adım takip etmenizi sağlıyoruz.

İletişime Geçelim

Bize Yazın!

Formu doldurun Google Reklam Uzmanlarımız size en kısa zaman da ulaşsın.  Ya da size uygun bir tarihe bir toplantı oluşturun ve hemen tanışalım.

Pazarlama Bütçeniz (₺)
bottom of page