top of page
BBCostudiowebsitebanner

Website Tasarımı

Markanıza özel Website Tasarımı raporunuz hazır!

Website Tasarımı

Yeni Nesil Website Tasarımı

BBCostudiowebsiteresearch

Araştırma

BBCo Studio'da, hedef kitlenizi derinden anlıyoruz ve onlarla etkili bir şekilde bağlantı kuran websitesi tasarımları yapıyoruz. Uzman ekibimiz hedef kitlenizle doğru ve etkili iletişim sağlamak için işe önce araştırmayla başlar.

Markaya Özgü Tasarım

Hedef kitlenizle etkileşiminizi en üst düzeye çıkaran, marka temanıza özel, hızlı yüklenen bir web sitesi sunmaktan gurur duyuyoruz. Verimli web geliştirme sürecimiz ile web siteniz, içeriğinizi bize ilettiğiniz tarihten itibaren sadece 20 iş günü içerisinde hazır olacaktır. Kendini işine adamış web geliştirme ekibimiz, hedef kitleniz için sorunsuz bir çevrimiçi deneyim sağlayarak vizyonunuzu hızla hayata geçirecektir.

BBCostudiowebsitebrandspecificdesign
BBCostudiowebsitenewgeneration

Yeni Nesil Altyapılar

Sorunsuz ve sezgisel bir tarama deneyimi sağlayan, kullanıcı dostu bir arayüze sahip en son teknolojiye sahip altyapılarla web sitenizi oluştururken ortaklıklarımızdan güç alıyoruz.

UX/UI

Olağanüstü UI/UX tasarımlarımızla kitleleri anlama ve hassas marka etkileşimleri sağlama konusunda uzmanız. Ekibimiz, günümüzün hedef kitlesinin tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre uyarlanmış yeni nesil web siteleri oluşturmaya kendini adamıştır. Kitlenizi daha önce hiç olmadığı kadar büyüleyen ve meşgul eden ileri görüşlü tasarımlarımızın gücünü deneyimleyin.

BBCostudiowebsiteuxui
BBCostudiowebsiteyouareincontrol

Kontrol Sizde

Web sitenizi tamamladıktan sonra, ilk SEO  başlangıç ayarlarınızı yapıyoruz. Üç aylık teknik destek ve panel arayüzü eğitimi almanızı sağlıyoruz. Bu üç ay içerisinde kapsamlı yardım ve eğitimlerimizle web sitenizin kontrolünü tamamen sizin yapabilecek hale gelmenizi sağlıyoruz. 

Tüm Cihazlarla Uyumluluk

Tüm cihazlarda (Telefon, Tablet vb.) %100 uyumla çalışan masaüstü deneyiminden farksız deneyim sunan tasarımlarımız sayesinde hedef kitlenizle her daim etkileşimde kalmanızı sağlıyoruz. 

BBCostudiowebsitealldevices

İletişime Geçelim

Marka kimliğinize uygun, müşterilerinizi doğru şekilde yönlendiren  e-ticarete veya kurumsal Websitesi ile işinizi dijitalde büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek.

Website Raporu

Kullandığınız Altyapı
Geçmek İstediğiniz Altyapı
bottom of page