top of page
BBCostudioocialmediabanner

Sosyal Medya

Markanıza Özel Sosyal Medya Raporu Hazır!

Sosyal Medya

Yeni Nesil Sosyal Medya Deneyimi

BBCostudioocialmediaresearch

Araştırma

Hedef kitlenizi ve markanızı daha iyi tanıyabilmek için araştırma ile işe başlıyoruz. Bu da markanızın kitlesiyle en uygun kanallarda etkili iletişim kurmamısını sağlıyor.

Kesintisiz İletişim

Sosyal medya pazarlamasının dinamik dünyasında; markanızın, hedef kitlenizle kesintisiz iletişimi sürdürmesi çok önemlidir. BBCo Studio'da, başarınızı en üst düzeye çıkarmak için her zaman kitlenizle bağlantıda olmamızı sağlayarak güçlü pazarlama stratejilerine ve etkili kesintisiz iletişime öncelik veriyoruz.

morevisibility
socialmediacampaign

Sosyal Medya Kampanyası

Hedef kitlenizde yankı uyandıracak, dijital alemde viral olacak ve markanızın bilinirliğini yeni zirvelere taşıyacak etkili sosyal medya kampanyaları hazırlıyoruz.

Daha Fazla Görünürlük

Markanızın, hedef kitle karşısına organik bir şekilde çıkmasını hatta paylaşılan içeriklerin sadece marka ile alakalı olmayıp başka kişilerlede paylaşılabilir olmasını sağlayıp markanıza daha fazla görünürlük sağlıyoruz.

BBCostudioocialmediacommunity
BBCostudioocialmediacommunitymanagement

Topluluk Yönetimi

Markanızın, hedef kitlesinden markanıza ait bir topluluk oluşturuyor ve bu topluluğun aktif şekilde markanın tanıtımını yapması için topluluk yönetimi sağlıyoruz. 

Daha Fazla Etkileşim

Markanızın, hedef kitle ile etkileşim kurabileceği içerikler üreterek hedef kitlenin markaya olan bağlılığını ve ilgisini arttırıyoruz.

BBCostudioocialmediamoreinteraction

İletişime Geçelim

Sosyal Medyada Kitlenizi büyütmek, sıfırdan Branding oluşturmak  Sosyal Medya ile işinizi dijitalde büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek.

Sosyal Medya Raporu

bottom of page