top of page
BBCostudiodigitalmarketingbanner

Dijital Pazarlama

Markanıza özel Dijital Pazarlama raporunuz hazır!

Dijital Pazarlama

Yeni Nesil Dijital Pazarlama

BBCostudiodigitalmarketingresarch

Araştırma

BBCo Studio'da, markanız için mükemmel kanalları bulmak üzere kapsamlı bir araştırma yaparak işe başlıyoruz. Bunu derinlemesine pazar, hedef kitle ve rakip analizi yaparak başlarız. Uzman ekibimiz, marka stratejinizi konumlandırmak ve başarısını sağlamak için bu verilerden yararlanıyoruz. Markanızı yeni zirvelere taşımak için bize güvenin.

Kampanya

Markanız için en iyi mecraları buluyor, sosyal medya, reklam ve sosyal sorumluluk kampanyaları hakkında araştırma yapıyoruz. Ekibimiz bu tarz kampanyaların hedef kitle üzerindeki etkileri hakkında bir rapor hazırlar. Markanızın başarısı için en değerli olan kampanyayı belirler. Markanızın büyümesi için bize güvenin.

BBCostudiodigitalmarketingcampaign
BBCostudiodigitalmarketingbudgeting

Bütçe

Ekibimiz, markanızın başarısı için en uygun kanalları belirlemek için pazar ve hedef kitle araştırması ve ardından rakip analizi yapar ve markanızın doğru hedef kitleye ulaşması için en doğru bütçeyi belirleriz. Bütçe optimizasyonunda bize güvenin.

Daha Fazla Website Trafiği

İstediğiniz kitleyi web sitenize çekecek hedefli çevrimiçi reklamlardan yararlanarak çevrimiçi satışlarınızı, rezervasyon oranlarınızı veya e-posta listesi aboneliklerinizi artırın.

BBCostudiodigitalmarketingwebsitetraffic
BBCostudiodigitalmarketingmorestoretraffic

Daha Fazla Mağaza Ziyareti

Google ve Sosyal Medya vb dijital mecralardaki konum ve mağazaya yönlendiren reklamlar ile daha fazla müşteriyi mağazanıza çekebiliriz. 

Daha Fazla Çağrı

Dikkat çekici online reklamlarla çağrı oranlarınızı artırın. Telefon numaranızı sergileyerek tıklamayla arama özelliğini kolaylaştırın ve istediğiniz hedef kitlenizle hızlı etkileşim sağlayın.

BBCostudiodigitalmarketingmorecalltraffic

Dijital Pazarlama Raporu

bottom of page