top of page

E-Ticaret

Markanıza özel E-Ticaret raporunuz hazır!

E-Ticaret

Yeni Nesil E-Ticaret

Pazar Araştırması

BBCo Studio Türkiye olarak, düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz pazar araştırmalarıyla dünya genelindeki pazar potansiyellerini titizlikle analiz ediyoruz. Amacımız, ürünlerinizi ulusal ve uluslararası pazarlarda en iyi şekilde konumlandırarak doğru hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktır. Dijital pazarlama ajansımızın deneyimi ve uzmanlığı sayesinde, işletmenizin dijital varlığını güçlendirmek ve online başarınızı artırmak için yanınızdayız.

Pazaryeri Mağaza Kurulumu

BBCo Studio Türkiye olarak, ulusal ve uluslararası pazar yerlerinde mağaza kurulumları konusundaki uzmanlığımızla hizmet veriyoruz.  Trendyol İhracat, Amazon (USA ve UK), Walmart Marketplace, Etsy, Shopier gibi dünya genelinde tanınmış pazar yerlerine ek olarak, Hepsiburada, Trendyol, N11, Çiçek Sepeti, Yapı Sepeti gibi yerel pazar yerlerinde de A’dan Z’ye mağaza kurulumlarını gerçekleştiriyoruz. 

Ürün ve İş Geliştirme

BBCo Studio Türkiye olarak, markanızın bütçesine ve hedeflediği pazara uygun olan en karlı ürünleri belirlemek için titiz bir araştırma yapıyoruz. Popüler ürünleri tespit ediyor ve değerli markalarımızın e-ticaret yolculuklarını baştan sona destekliyoruz. Müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmeleri için rehberlik ediyor ve dijital varlıklarını güçlendirmek için çözüm sunuyoruz.

Pazaryeri Reklamları

BBCo Studio Türkiye olarak, ulusal ve uluslararası pazar yerlerinde mağaza ve ürün tanıtımı konusundaki uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Trendyol İhracat, Amazon (USA ve UK), Walmart Marketplace, Etsy, Shopier gibi birçok dünya genelinde tanınmış pazar yerlerine ek olarak, Hepsiburada, Trendyol, N11, Çiçek Sepeti gibi yerel pazar yerlerinde de A'dan Z'ye pazar yeri reklamcılığı yapıyoruz. 

Fotoğraf ve Video Çekimleri

BBCo Studio Türkiye olarak, ürün ve fotoğraf çekimlerinde styling çekimleri kadar önemli olan pazar yerlerinin zorunlu standartlarına uygun ürün çekimlerini A'dan Z'ye gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimizle işletmenizin ürünlerini en etkileyici şekilde tanıtmak ve müşterilerinizi çekmek için buradayız. Ürünlerinizi mükemmel bir şekilde temsil etmek için bize güvenebilirsiniz.

Mağaza ve Ürün Yönetimi

BBCo Studio Türkiye olarak, mağaza kurulumlarını başarıyla tamamladıktan sonra markalarımızın özel ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Yorumlara cevap verme, kampanya izleme, iade ve değişim işlemleri gibi birçok konuda markalarımıza destek sağlıyoruz. Müşterilerimize özel hizmet sunarak işletmelerinin online varlığını güçlendirmelerine yardımcı oluyoruz.

İletişime Geçelim

E-Ticarette büyümek, sıfırdan e-ticarete başlamak veya Google, Facebook, Instagram reklamları ile işinizi dijitalde büyütmek için yapmanız gereken şey; bizimle iletişime geçmek.

Sosyal Medya Raporu

bottom of page